28 Aralık 2015 Pazartesi

Kendime Yeni Bir Ben Lazım

Okuduğum son kitabı sizlere tanıtmak istiyorum. Kitabımızın adı "Kendime Yeni Bir Ben Lazım"  Yazarı ise Miranda Dickinson.
Kitabımızın kahramanı ise Nell Sullivan.
kendime yeni bir ben lazım
Nell Sullivan, otuzlu yaşlarının başında  iş hayatında ve özel hayatında düzenli ve sistemli olunmasını seven, başarılı, aynı iş yerinde bir dargın bir barışık ilişkisi olan  bir kadındır. İşe gittiği bir gün içtenlikle hayatında değişiklik olmasını istediği günün ortasında sevgilisinin ağzından işsiz kaldığını öğrenmiş ve o güne kadar kontrollü devam eden hayatının kontolünü kaybetmiştir.
 Bu durumdan kurtulmak için çılgınca bir karar vererek tazminatını San Francisco'ya gitmek için kullanmıştır. Bu güne kadar kontrollü yaşadım da ne oldu mantığı ile yola çıkarak hayallerinin gerçekleşeceği bir yola adım attığının da farkında değildir. Bazen tam da bitti dediğimiz anlarda aslında birşeyler yeniden başlayabiliyor. İşte bu kitapta bu tarz süprizlerle karşılaşabilirsiniz. Ben kitabı beğendim ve tavsiye ediyorum. Hatta bu kitap senaryo yapılarak güzel bir romantik komedi filmi çekilebilir.

Kitabın içindeki okur görüşlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

"İyimser, samimi ve eğlenceli bir hikâye... sanki benimle konuşuluyormuş gibi hissettim."
-Hanna Insyirah-

"Uzun süredir okuduğum en iyi kitap. Gerçek bir romans."
-Joy Jones-

"Zekice, zekice, zekice! İhtiyacım olan her şey bu kitaptaydı."
-Jayne Simmons-

"Fantastik. Heyecan verici, romantik ve yenileyici."
-Liz Stead-
(Tanıtım Bülteninden)

Peki siz  bir günde hayatınızdaki her şeyi kaybetseydiniz ne yapardınız, ya da ne yapmak isterdiniz?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder